OstravaZlín

Časový rozvrh

 

Vysvětlení názvů složek

BERRIES, CHERRIES - začátečníci 4-6 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Tréninky probíhají formou her, děti se seznamují s jednotlivými tanečními styly, učí se krátké jednoduché vazby spojením lehčích tanečních kroků. Vhodné pro úplné začátečníky. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Tréninky probíhají jednou týdně 60 min.


TWIST - mírně pokročilí 4-5 let

Tréninky probíhají formou her, děti se seznamují s jednotlivými tanečními styly, učí se krátké jednoduché vazby spojením lehčích tanečních kroků. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Tréninky probíhají jednou týdně 60 min. Lektorky Tereza Malotová a Lucie Mynářová.


SHAKES - mírně pokročilí 5-6 let

Vhodné pro děti, které již mají alespoň 1 rok odtancováno. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Tréninky probíhají 1x týdně 90 min. Lektorky Michaela Dvořáková a Sára Bartončíková.


TEAM - pokročilí tanečníci 4-6 let

Vhodné pro děti, které již mají alespoň 2 roky odtancováno. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show a soutěžích. Tréninky probíhají 2x týdně 90 min. Lektorky Tereza Malotová a Lucie Mynářová.


CLOUDS - začátečníci 7-11 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Děti se seznamují s jednotlivými tanečními styly, učí se krátké jednoduché vazby spojením lehčích tanečních kroků. Vhodné pro úplné začátečníky. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Tréninky probíhají jednou týdně 60 min. Lektorka Michaela Dvořáková.


MOONIES - začátečníci 7-11 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Děti se seznamují s jednotlivými tanečními styly, učí se krátké jednoduché vazby spojením lehčích tanečních kroků. Vhodné pro úplné začátečníky. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Tréninky probíhají jednou týdně 60 min. Lektorka Sára Bartončíková.


SUNNIES - mírně pokročilí 7-11 let

Vhodné pro děti, které už za sebou mají alespon 1 rok tancování. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show a soutěžích. Tréninky probíhají jednou týdně 90 min. Lektorka Tereza Malotová a Lucie Mynářová.


SQUAD - pokročilí tanečníci 7-11 let.

Skupina pro děti, které se aktivně věnují street dance minimálně 1-2 roky, tréninky probíhají 2x týdně. Počítá se s účastí na soutěžích, komerčních vystoupeních, s aktivní reprezentací skupiny a 2x ročně s účastí na Beat Up show. Lektoři Lucie Mynářová a Adam Klempár.


CREW - profi tanečníci 7-11 let

Složka je určena pro děti, které se aktivně věnují street dance více než dva roky. Počítá se s účastí na soutěžích, komerčních vystoupeních, s aktivní reprezentací skupiny a 2x ročně s účastí na Beat Up show. Děti budou trénovat 2x týdně 90 min. pod vedením Adama Klempára a Lucie Mynářové.


STORM - začátečníci 12-15 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Vhodné pro úplné začátečníky. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Děti budou trénovat 1x týdně 90 minut. Lektorky Tereza Malotová a Michaela Dvořáková.


FLAMES - mírně pokročilí tanečníci 12-15 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Mírně pokročilí tanečníci. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show. Děti budou trénovat 2x týdně 90 minut pod vedením Terezy Malotové, Lucie Mynářové a Michaely Dvořákové.


ICE - pokročilí tanečníci 12-15 let - V TUTO CHVÍLI JIŽ PLNĚ OBSAZENO

Mírně pokročilí tanečníci. Počítá se s účastí 2x ročně na Beat Up show a na soutěžích. Děti budou trénovat 2x týdně 90 minut pod vedením Terezy Malotové, Lucie Mynářové a Adama Klempára.


GANG - profi tanečníci 12-15 let.

Složka je určena pro děti, které se aktivně věnují street dance více než dva roky. Počítá se s účastí na PROFI soutěžích, komerčních vystoupeních, s aktivní reprezentací skupiny a 2x ročně s účastí na Beat Up show. Děti budou trénovat 2x týdně 90 min pod vedením Adama Klempára.


ALL STARS - začátečníci/rodiče - od 16 let

Pro všechny dospělé tancechtivé začátečníky i mírně pokročilé, rodiče a nadšence, kteří nejdou zaškatulkovat :-) Lektorky jsou Tereza Malotová, Lucie Mynářová a Michaela Dvořáková.


ELITE - profi tanečníci od 16 let

Profi soutěžní složka, účastní se celorepublikových soutěží, reprezentuje na veřejných i soukromých akcích, účastní se komerčních vystoupení, team lektorů a tanečně nejvíce zkušených členů. Hlavní lektor a choreograf Adam Klempár.


BREAK DANCE - věk 6+ 

Fyzicky náročnější taneční styl plný prvků gymnastiky, akrobacie a posilování. Pro začátečníky i pokročilé. Lektor bboy "Vlasy" - Marek Vlasák.