OstravaZlín

O nás

Taneční skupinu Beat Up Zlín založil český streetový tanečník Martin Fidli Fiedler v roce 2009. Od této doby se skupina rozrůstala až do dnešních rozměrů, kdy má 18 tanečních složek s více než 200 tanečníky. V Beat Up Zlín vyučujeme spoustu tanečních stylů, včetně hiphopu, housu, lockin´u, poppin´u, dancehallu, break dance atd. Tancovat u nás mohou všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po úplné dospěláky.


Děti učíme nejprve vnímat hudbu a rytmus, seznamujeme je se základními kroky streetových stylů, později děti pracují na složitějších choreografiích a rozvíjejí vlastní kreativitu freestylem. Na trénincích se většinou hodně zapotíme, pracujeme na své fyzičce a posilujeme. Samozřejmě ale nechybí nějaká ta zábava a hry.


Naše soutěžní složky se každoročně účastní celorepublikových soutěží Czech Dance Masters a Taneční Skupiny Roku. Kromě těchto soutěží se účastníme i několika menších pohárových soutěží či tanečních battlů. Mezi naše největší úspěchy patří trojnásobná výhra mistrovství ČR v hobby kategorii soutěže Czech Dance Masters. Dvakrát ročně také pořádáme show pro rodiče a přátele v Městském divadle Zlín. Kromě naší show nás můžete také vidět na různých vystoupeních, např. na Zlínském filmovém festivale či na soukromých akcích.


Tancem to ale nekončí! Pro naše děti pořádáme akce, na kterých stmelujeme kolektiv a užíváme si spoustu zábavy. Naši nejmenší si mohou užít týden legrace, her a výletů na příměstském táboře či si zablbnout na dětské diskotéce. Pro starší Beatupáčky pořádáme letní přespávačky na sále a soustředění.


Přidej se k nám a buď součástí Beat Up <3


 

 

Chceš se k nám přidat?

Každoročně pořádáme nábor nových členů a to pro všechny věkové kategorie!

VÍCE O NÁBORU